Aby to tak mělo cenu 2

21. ledna 2011 v 14:29 | Kirma |  Story-with continuation
Cítil jsem zase to teplo. Ano už sem věděl, co to znamená. Vřelá láska. Ae nechci se opakovat. Byla noc. Protože bylo otevřený okno, foukal sem docela silný a chladný vítr.

Já: Prosim tě, zavři to okno, je tu zima.
Kiro: Samozřejmě... Pro tebe vše, Strify.

Zavřel ho. Jenomže stále tam byla nějaká zima.

Já: Kiro topí vůbec to topení?
Kiro: Počkej... ne
Já: No to je teda úžasný...

Jenomže teď sem tu zimu moc nevnímal... V hlavě sem teď měl zatemněno a ty nejkrásnější pocity... Ano, takhle sem sem tušil jen to nejkrásnější-chci bejt s Kirem spojenej navždy... Ať mě neopouští...

Druhý den

Probudil sem se. Kiro ještě spal. Vypadal tak sladce a nevinně.. Byl sem si vědom jedný věci: Že ho neuvěřitelně miluju. Zvedl sem se z postele. Bylo mi skvěle. Jako... bych byl znovuzrozenej. Šel sem do pokoje a vařil si kafe. Teď sem nepřemejšlel o věcech, co se staly včera v noci... Ae o hádce mezi Romeem a Luminorem. Vrátí se do skupiny Romeo? Musí!

Zazvonil mi mobil. Hledal sem ho všudemožně, až sem na něj konečně narazil.

Já: Ano?

Byl to Shin.

Shin: Ahoj Strify, jak je?
Já: Úžasně. Kde seš?
Shin: U mamky, volala mi, chtěla mě vidět. Tak sem přijel a zůstanu u ní asi na tejden. Přemejšlel si o tý hádce mezi Romeem a Lumim?
Já: Jo...teď zrovna. Nejsem z toho zrovna dvakrát nadšenej...
Shin: To ani já ne. Vůbec nwm, jak to dopadne. Snad dobře, chci, aby se k nám Romeo vrátil. Nemůžem bejt čtyři. Kdo by hrál  na klávesy? A zpíval vokály?
Já: Vždyť Lumi říkal, že se chce vrátit na jeho místo. Neříkal, on to prej doslova VYŘVÁVAL. Yu mi to říkal. A navíc sem pochytil úlomky.
Shin: Pravda.... Jenom chci dodat, že Lumi řekl:,, Dělejte si co chcete. Ať si tam ten pitomej Romeo zůstane. Mě je to úplně jedno. Mám svojí skupinu a nehodlám jí poškodit. ,, To říkal. Doslova.

To mě zarazilo. Lumi má novou skupinu? Proč nám o ní neřekl? Teda ae tohle bylo od něho dost hnusný. Dost věcí nám zatajuje, jak se zdá.... Takovýho sem ho teda vůbec neznal. Je vidět, že se od jeho odchodu hodně věcí změnilo.

Shin: Myslíš, že nám to Lumi zatajoval kvůli tomu, že mu to řekli ve skupině? Že to má zatajovat?
Já: Netušim... Ajj... Právě sem si na něco vzpomněl...
Shin: Na co?
Já: Když sem byl u Lumiho, tak mi říkal, že mu volal Jeffree Star. Že tenhle tejden co bude, tak máme bejt v jeho show....
Shin: Ty tomu věříš? Vždyť tuší, jaká je u nás teď situace! Jak bysme mohli s tímhle vystupovat v show? To teda fakt netušim.
Já: Zkusim brnknout Romeovi.
Shin: Snad to vyjde, zkus to. Kdyby něco, tak přijedu dřív. Tak čus!
Já: Hoj!

Pak sem zkoušel volat Romeovi. Nedostupnej. Tak sem ohlásil, teď už probuzenýmu Kirovi, že jedu na chvíli pryč.

Když sem dojel k Romeově domu, přemejšlel sem... Bude vůbec doma?

Zazvonil sem....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama