S nenávistí

3. ledna 2011 v 19:09 | bizarrekiro |  Story-with continuation
Vypráví  to Strify

Byla noc.Do jedné hodiny bylo hrobové ticho.Po jedné jsem zaslechl z Kirova pokoje nějaké zvuky.Zaposlouchal jsem se.Znělo to jako hlasy,ale neznámé,nepatřily nikomu,koho bych znal.Vyšel jsem potichu po schodech ke Kirovo dveřím,kleknul jsem si,nahmatal po tmě kliku a díval jsem se klíčovou dírkou dovnitř.Kiro svítil.Neviděl jsem ho,ale hlasy neustávaly.Pokusil jsem se natočit,abych nahlédl ke Kirovo posteli,kde věčně v tuhle dobu leží u notebooku.Ani tam jsem ho nespatřil,spíše jsem to nestihl.v tu chvíli se zhaslo.,,To už asi půjde spát",pomyslel jsem si,ale seděl jsem dál.Byl jsem strašně unavený,ale vydržel jsem koukat do černé místnosti jako zhypnotyzovaný.
  V tu chvíli jsem ucítil v oblasti hlavy.Když Kiro otevíral,dal mi klikou docela slušnou ránu.Zmohl jsem se jen na hlasité ,,AUUU" a odporoučil jsem se k zemi.
  Když jsem se probudil,skláněl se nademnou vzbuzený Shin a hrozně se smál.Bolela mně hlava a vybavoval jsem si,co se stalo.Začalo mi vrtat hlavou,jak jsem se ocitnul v Kirovo pokoji,když jsem zůstal před pokojem.Vysoukal jsem ze sebe jen ,,kde to jsem?" i když jsem to věděl.Shin se smíchy div neválel po zemi.Musel jsem se také usmát.Shin se trochu uklidnil a řekl:v Kirově pokoji,přece.Dostal si trošku do hlavy,co?Usmál jsem se a řekl jsem: ,,Hm.Nevíš,kde je Kiro?"
Shin se podrbal ve vlasech a řekl:,,jo.dřepí dole v kuchyni a něco ho trápí.nemluví,nejí a občas řekne něco jedovatýho.Myslím,že je na něco,nebo spíš na někoho doost naštvanej."
V tu chvíli vešel do pokoje Yu,protáhnul se a křikl:,,Brý rááno",posadil se vedle Shina a zašeptal:,,byl jsem v kuchyni.Bejt tebou,tak tam nechodim."
Já jsem dělal,že jsem usnul,abych se dozvěděl více o Kirovi.
,,Nadává,nechce jíst a nechce říct,co mu je",pokračoval Yu.
,,Kolik je?" zeptal se Shin.
,,Ua,copak já vim,Strify naval mobil..."zařval Yu,ale já jsem se schválně ani nepohnul.
,,Toho nech,tomu je blbě,dostal do palice."řekl Shin.Zajdi plís zbudit Romea.
,,Ten už je zbuzenej dyt sem s nim mluvil.jů hele já mam telefon já se kouknu kolik je:D" zase Yu.
,,no dělej".-Shin.
,,Noo,vypadá to na děsných půl pátý."-Yu.

,,Uaaa,co tady řvete,dyt je půlnoc,"Vypotácel se najednou odněkad Romeo.
,,Cos kecal,že už je vzhůru,dyt je jasně vidět že spal..."okřiknul Shin Yua.
,,no joo,tak to bylo včera..."odsekl Yu.


Mezitím v kuchyni.

KIRO:,,Proč,proč???hm...."
ROMEO:Kiro,KIroo...si tu?
KIRO:Romčo dej mi plís pokoj...
ROMEO:Kiro co ti je?
KIRO:ale nic,nic,sem nasranej a potřebuju čas,abych si to trochu v hlavě srovnal...
ROMEO:nechceš si promluvit?
KIRO:já bych rád,ale..sorry,já na to nemam to všechno přeříkávat..jestli víš,co se stalo dneska v noci,zkus si to přebrat...je někdo v mým pokoji?
ROMEO:jo,je...
KIRO:plís můžeš jim říct,že černá ovce z kuchyně odchází a že se muzou jít najíst?já to vezmu přez obývák nechci se s nim potkat!
ROMEO:...s kym?
KIRO:plís neřeš to.
ROMEO:bře no...
KIRO:hm...


V KIROVO pokoji...
ROMEO:kluci hele KIro chce do pokoje plís můžete už do kuchyně.
SHIN:dobře no a co je kirovi?
ROMEO:to mi neřekl.
STRIFY:ach jo...
YU:co je strify?
pomalu jsem se zvedl a odkráčel po schodech do kuchyně. ,,Rozejďete se do svých ppokojů,můsím něco vyřešit s Kirem.Týká se to mně,vím to.Zavolám vás.

KUChyně:
Rozhodl jsem se,že Kirovi narovinu řeknu,co jsem dělal v noci a že jsem to nemyslel zle.

KIRO:Strify neser.Sorry ale nasralo mně to.Smíroval si mně?


Nevím proč,ale sami od sebe se mi začaly drát slzy do očí.To,jak jsem miloval Kira a to,že on to neví a ještě to,že jsem udělal chybu byla asi ta příčina.

,,Kiro,já...omlouvám se",pokusil jsem se říct,ale v tu chvíli jsem se rozbrečel jako malej.Cítil jsem se strašně trapně,dětinsky a poníženě.Bál jsem se,že se mi Kiro vysměje.Choval jsem se jako harant...
Kiro mlčel,teda aspon jsem nic neslyšel.Ba ani neviděl,musel jsem mít oči sklopený.

Najednou jsem ucítil zvláštní teplo,tlak,nevím,jak bych to popsal..už to nebyla ta tíha,ten pocit viny,co jsem cítil ještě předtím.Bylo to..krásný.
Někdo mně zezadu obejmul.Cítil jsem se líp.Otevřel jsem oči a podíval se na ruce,co mi vysely u krku.
Ty ruce jsem znal,i ten náramek,co jsem sám na tu ruku navazoval.,,Kiro..promiň.." řekl jsem,ale to už jsem stál a objímal Kira vší silou.Po několika minutách,což několika,já ani nevnímal okolní čas,jsem si  všiml,že má Kiro také zaslzelé oči.,,Copak..?"řekl jsem tiše...

Kiro se skácel k zemi a stáhnul mně s sebou.tam mi řekl.,,něco ti musím říct,je to...důležitý,Strify.hodně...ale jsem ke mně.prosím,oběhni pokoje a řekni,ad jdou snídat."
Jako na povel jsem se zvedl a letěl jsem po schodech nahoru.do třech pokojů jsem zařval totéž a vrátil jsem se dolů pro Kira.Šli jsme do jeho pokoje.Kiro zamknul.
,,Tak poslouchej.vím,že si mně šmíroval kuli těm hlasům.vím to.ale asi tě bude zajímat,čí ten hlas byl,co?"
zmohl jsem se na krátkou odpověď:,,jo."
,,tak dívej.Večer jsem se domluvil s Yuem,že společně půjdeme dodělat jednu věc,ale tu ti zatím nepovím.jenže Yu nemohl,protože mu volaly z domova.Byl jsem už trošku naštvaný,tak sem lehnul k noťasu....najednou mi volal kámoš z Kolína,že má nákej živoťák....znáš to.tak sem si ho dal na skype na webku.Stačí?"
,,aha..takže ten hlas byl tvuj kámoš?"řekl jsem trošku podezíravě...,,sorry,ale co je na tom tak důležitý?"
,,no..víš...tak trochu mi na něm záleží.Nevěděl jsem,co mam dělat,tak jsem rychle zhasnul a vyšel z pokoje.potřeboval sem si dát cígo,byl sem na dně...do toho mi volala máti,že moje teta měla vážnou autonehodu.Prostě nasranej.a když jsem pak viděl tebe,jak si seděl u dvěří,dorazilo mně to a šel sem si sednout do kuchyně.naštvanej.totálně."řekl Kiro.
Vstal jsem z postele,vytáhnul jsem Kira za obě ruce,obejmul jsem ho a šeptal jsem:,,máš přece mně,neboj se,a promin za všechno..."
Kiro se v tu chvíli pokusil o docela vydařený úsměv,který jsem od něj teď viděl poprvé za ten den.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Piper Piper | Web | 28. března 2012 v 21:27 | Reagovat

pane bože, když si to teď po roce čtu, nevím, jestli mám brečet nebo se smát nad svým loňským ,,veledílem" xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama