S nenávistí 11

9. ledna 2011 v 12:55 | Petíí |  Story-with continuation
..a uvědomoval jsem si,že sem totální idiot.Docházelo mi,že sem vlastně Luminorovi nemusel volat.Okolo sebe mám 4,vlastně 3 kluky..bez Kira,s kterým taky potřebuju poradit...neboli 2,když se Shin pořád chechtá...Yu všechno moc prožívá a Romeo všechno bere na lehkou váhu.No,možná sem udělal dobře.....Hučelo mi v hlavě a nemohl jsem přestat myslet na Kira.
Měl jsem mu také říct,že ho miluju?Jasně že mněl!ale mě to nedošlo!Sakra já sem blbec....uff,jestli teď neusnu zejtra se můžu rovnou vykašlat na cestu k Luminorovi.


Už je 5 minut po půlnoci a já pořád ne a ne usnout.Myslím na nic jiného než na Kira....Kámoš z internetu mi říkal,že mám zapomenout na všechno okolo a dát lásce prostor..jenže..co když to vážně nejde?

Uvědomil jsem si,že jsem celej den nedal sousto do pusy....Co se to se mnou sakryš děje?
Nevnímal jsem,že už je ráno a že se kluci přesouvaj do kuchyně.Bylo mi špatně.Měl jsem určitě čtyřicítku,teda aspoň jsem se tak cítil...
Naťukal jsem Kirovi krátkou smsku,že dneska zůstanu v posteli.Ach,ten moderní svět...
když jsem se přikryl,bylo mi vedro,když jsem se odkryl,měl jsem zimnici.Byl jsem fakt rád,že sem zůstal zamčenej...Už třikrát někdo klepal.Podle chichotání a spousta řečí to byl...


(pardon,je to krátký..důvod:mam zaracha xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo píše lépe?

Kirma
Petíí
Nikdo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama